Як видалити помилку gina.dll. - все про комп'ютериЩо таке Gina.dll? У Windows Gina.dll це ім'я файлу, який генерує помилки,коли ви намагаєтеся включити функцію швидке Перемикання Користувачів або функцію Екран Привітання.Файл gina.dll у Windows використовується в операційних системах Windows NTXP,щоб забезпечити персоналізовану ідентифікацію та аутентифікацію процедур користувачів.
Помилка gina.dll
За замовчуванням інтерфейс входу в систему Windows може не з'являтися при завантаженні вашого комп'ютера після установки програм сторонніх виробників.Якщо ви використовуєте комп'ютер з Windows XP,ви, можливо,не зможете використовувати Екран Привітання або можливість швидкого Перемикання Користувачів.Коли ви намагаєтеся включити функцію швидке Перемикання Користувачів або функцію Екран Привітання через Панель Управління, ви можете отримати наступне повідомлення про помилку:

“Нещодавно встановлені програми мають інвалідів Fast User Switching в екрані Привітання.Щоб відновити функції, ви повинні видалити цю програму.Наступне ім'я файлу,можливо, допоможе вам визначити програму, яка внесла зміни: "


Примітка: у наведеному вище повідомлення про помилку, варіюється до DLL від сторонньої програми яка у вас встановлена.Наприклад, якщо у вас встановлений Cisco Systems VPN Dialer-Програма, буде csgina.dll.


Причина помилки


Вищевказана проблема виникає, коли третя сторона — програма замінює файл графічної ідентифікації Microsoft і перевірку автентичності файлу,якими є msgina.dll.


Кроки вирішення проблеми


Щоб виправити цю ситуацію і відновити функції швидке Перемикання Користувачів і екран привітання Ласкаво Просимо, виконайте наступні дії:


Примітка: Кроки показані нижче,потребують редагування реєстру.Будьте обережні при прийнятті будь-яких прямих змін у реєстрі,тому що будь-які неправильні зміни реєстру можуть завдати непоправної шкоди вашій системі. Тому рекомендується зробити резервну копію реєстру,перш ніж ви зміните його.Це дозволяє вам відновити реєстр у разі виникнення будь-яких ускладнень.Ви можете створити резервну копію реєстру вручну або використовувати просунуті утиліти для очищення реєстру, такі,як tracks eraser pro.


Перейдіть на Пуск і натисніть на пункт Виконати.


  • У полі Відкрити введіть : regedit і натисніть кнопку OK.

  • У лівій панелі вікна Редактора Реєстру,перейдіть до наступного розділу реєстру:

  • HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftwindows NT \ CurrentVersion \ Winlogon


  • Далі, у правій панелі, клацніть правою кнопкою миші GinaDLL і виберіть пункт Видалити.

  • Перезавантажте комп'ютер.

  • Після цих дій при завантаженні системи Ви можете побачити ваш привітний екран .


    Шкідливі програми,такі як віруси можуть також видаляти або змінювати msgina.dll string — значення в реєстрі і тим самим запобігання вхід в систему Користувальницького Інтерфейсу при завантаженні.Це може призвести до повідомлення про помилку,яке з'являється, коли ви починаєте завантажувати вашу систему.Ось чому вкрай важливо,що б ви зберігали вашу систему безпеки від шкідливих програм.Я рекомендую встановити надійні шкідливі інструменти,такі,як Antivirus Plus і StopZilla,і встановити розклад сканування всієї вашої системи на наявність шкідливих програм.    P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.