Інструмент Windows Genuine Advantage (WGA) для обходу OEM System Builder. - все про комп'ютериІнструмент Windows Genuine Advantage для обходу OEM System Builder,це утиліта,яка дозволяє системним інтеграторам або виробників оригінального устаткування (OEM), щоб завантажити та встановити критичні оновлення на нові ПК без необхідності активації або підтвердження.З введенням Windows Genuine Advantage (WGA),комп'ютер під управлінням Windows повинен бути активований (вимога перед установкою системи,так як інструмент може працювати тільки з перевіркою ОС) і твердження як справжнє, перш ніж отримати патчі безпеки або виправлення Windows Update.
Це створює дилему для системних інтеграторів,які хочуть продати систему попередньо виправлену і з оновленнями, але не включати автоматичне оновлення, так як більшість збирачів систем не активують комп'ютери від імені кінцевого користувача.Інструмент System Builder,обхід WGA являє собою тимчасове рішення у цій ситуації, де збирачі систем можуть легко завантажити усі критичні оновлення і застосувати їх у новій системі без активації і перевірки.


Користувачі повинні бути членами збирачів систем на сайті для того,щоб завантажити системні Builder Bypass Tool. Інструмент для збирачів систем повинен бути використаний, щоб допомогти системним інтеграторам з створенням нового ПК, і, отже, вимагає Sysprep, який працює в режимі заводський.Для завантаження критичних оновлень також потрібне підключення до Інтернету.


операційні системи


Інструмент обходу WGA може використовуватися з наступними операційними системами: всі версії Microsoft Windows Server 2003.


Використання WGA Bypass Tool


Інструмент обходу WGA «sbbypass.exe»на комп'ютері може бути запущений з командного рядка,який вимагає критичні оновлення. Збирачі систем можуть запустити інструмент, скопіювавши його в C: sbbypass.exe і просто запустивши його з командного рядка (або вручну, або як частина автоматизованого процесу). Тим не менш, інструмент не буде працювати коректно без Sysprep на комп'ютері, і може знадобитися перезавантаження перед установкою інструменту sbbypass.Додаткові рядки команд можуть бути знайдені шляхом запуску sbbypass.exe /? з командного рядка.


[share-locker locker_id=»b9909c0524d5fc500? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]