Створення Boot Logo Windows Vista генератором для налаштування екрану завантаження. - все про комп'ютериКористувачі можуть налаштовувати екран завантаження Windows Vista або завантажувальний логотип, встановлюючи логотип завантаження за замовчуванням, але це досить нудно й сумно. Тим не менш, це не так просто, щоб створити нове і досить високою роздільною здатністю зображення для установки в якості завантажувального логотипу.


Для спрощення процесу створення завантажувального логотипу Windows Vista, була створена невелика утиліта генератор Boot Logo Windows Vista, який робить легким процес створення логотипів з новими квітами і з високою роздільною здатністю.
Для використання Boot Logo Generator Windows Vista, повинні бути готові два зображення або зображення, які ви хочете бачити при завантаженні Vista з різними розмірами, одне з 800 х 600 пікселями, а інше з 1024 х 768 пікселями. В залежності від дозволу екрану і можливостями відеокарти, вищою або нижчою,яке дозвіл зображення завантаження буде використовуватися при завантаженні комп'ютера. Обидва зображення повинні бути збережені у форматі BMP зображень як 24-бітні файли. Графічні файли можуть бути використані для встановлення або конвертування в цьому форматі, з використанням інструментів для роботи з зображеннями, такими як Adobe Photoshop або Microsoft Paint вбудований у всіх операційних систем Windows.


Скачати безкоштовно Vista Boot Logo генератор (бета-версія 1.2),можна в інтернеті.Після установки, просто запустіть генератор завантаження логотипу і виберіть обидва зображення в програмі, а потім натисніть на меню Файл і виберіть Зберегти файл завантаження екрану як ... «, щоб згенерувати, експортувати і зберегти новий файл логотипу завантаження екрану для Windows Vista .Для того, щоб новий файл логотипу завантаження екрана з'явився під час завантаження Vista, скопіюйте файл в папку (в залежності від вашого місцезнаходження Vista, можливо, буде потрібно помістити файл в різних каталогах, таких як DE-DE ):


% WINDIR% System32 EN-US


Потім вимкніть 16 бітну колірну завантаження екрану для Windows Vista за допомогою інструменту MSCONFIG встановивши опції / NOGUIBOOT .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.