4 факти,які необхідно враховувати під час оновлення до Windows 8.1. - все про комп'ютериЯкщо Ви вирішили зробити оновлення операційної системи до нової Windows 8,то це може стати досить складним завданням,особливо для тих підприємств,у яких вже є розгалужена локальна мережа комп'ютерів. Windows 8 від Microsoft виявилася більш спірним релізом,в основному,за її явного перекосу в бік пристроїв з сенсорними екранами і планшетних комп'ютерів.Однак, є ще багато причин,чому користувачі традиційних настільних і портативних комп'ютерів,можливо,захочуть зробити модернізацію обладнання.На даний момент Windows 8 являє широкий спектр нових і вдосконалених функцій — і це не все,вона має зовсім новий початковий екран інтерфейсу.


Із скороченим часом завантаження,значно покращено диспетчер завдань, поліпшений Windows Explorer,та набагато нижча ціна,ніж попередні операційні системи від Microsoft,Windows 8 має цілий ряд переваг.Незалежно від вашого рішення по модернізації,існують різні фактори,про які ви повинні знати заздалегідь.Тому,перш ніж купити і встановити нову операційну систему,розглянемо такі фактори.


1.Чи потрібна Вам Windows 8?


у Більшості людей,звичайно,не потрібно оновлення до Windows 8 і бізнесу,зокрема,як правило, у даний час буде краще відкладати модернізацію.Як мовиться, «якщо вона зламається,її не виправити.» Основна підтримка Windows 7 буде продовжуватися до 2015 року з розширеною підтримкою доступною на період до 2020 року. Якщо ви плануєте використовувати сенсорний екран,таких як планшети або все-в-одному настільних систем, тобто багато більше причин для оновлення до Windows 8. Якщо ви плануєте використовувати операційну систему на звичайному комп'ютері,то є ще кілька вагомих причин для оновлення, за умови,що Ви не знаходите час і витрати на оновлення непомірними.З оновленням цін,ціна Pro edition Windows 8 буде низькою,де $40 для early adopters,проте стимули для оновлення,безумовно,високі для багатьох.З її багатством нових функцій, зокрема, орієнтованих на мобільність, хмарні обчислення, програми для повсякденних обчислювальних завдань і різні інші поліпшення,домашні користувачі, зокрема, безсумнівно, виграють від модернізації.


2.Проблеми сумісності


Повністю новий користувальницький інтерфейс Windows 8 дуже схожий на Windows 7. Ядро операційної системи практично не змінилося,а завдяки цьому,проблеми сумісності повинні виникати досить рідко, якщо вообщедаже будуть виникати. Всі ваші старі програми,ігри і навіть деякі драйвери пристроїв, які працюють з Windows 7 повинні працювати з новою операційною системою. Крім того, ви зможете використовувати новий повний екран в стилі Windows 8 (раніше » метро-стиль») додатків, які є винятковими для нової операційної системи. Перед оновленням, проте, вам буде запропоновано запустити Windows 8 Upgrade Advisor (при купівлі та завантаження Windows 8 Microsoft Store). У малоймовірному випадку,можуть бути проблеми сумісності з будь-яким вашим нині встановленим обладнанням або програмним забезпеченням,консультант оновлення повинен повідомити вам про це.


3.Отримання Windows 8


На відміну від попередніх операційних систем від Microsoft, Windows 8 доступна з допомогою різних методів. Набагато дешевше і, для багатьох, самий зручний спосіб отримати Windows 8 — це просто купити її через Microsoft online store і завантажити її.Потім ви можете створити DVD-диск або завантажувальний USB диск для установки операційної системи.Повне завантаження становить близько двох гб для 64-розрядної версії,що робить її добре керованої для скачування для більшості широкосмугових інтернет-з'єднань.Протягом перших кількох місяців її випуску, оновлення версії Windows 8 Pro можна буде придбати приблизно за $40, хоча ця ціна подвоїлася на початку 2013 року. Все, що вам потрібно для оновлення оригінальний Windows XP,або Windows 7, операційної системи.Незважаючи на це, проте, як тільки ви створили завантажувальний DVD або USB-диск, ви можете виконати чисту установку Windows 8 на відформатований жорсткий диск.


4.Чиста установка проти установки оновлення


Хоча придбання оновленої версії Windows 8 в режимі онлайн може здатися Вам,що ви зможете тільки оновити існуючу установку Windows 8,це не насправді не так. Після того як Ви придбали, завантажили і записали Windows 8 на диск,можна відформатувати жорсткий диск і виконати «чисту установку» setup utility.Це настійно рекомендується, навіть якщо це займе набагато більше часу.Чиста установка позбавляє від всіх старих додатків, драйверів і особистих файлів, щоб почати з нуля. Зрештою, це призводить до набагато більш ефективної і надійної установки.Просто переконайтеся, що Ви зробили заздалегідь резервні копії того,що б Ви не хотіли втратити!