Як зробити чисту установку Windows 8. - все про комп'ютериНарешті Windows 8, має громадські тестові версії доступні для користувачів, щоб спробувати в домашніх умовах нову операційну систему. Для тих з вас, хто хоче перевірити це, я створив це керівництво,яке проведе вас через всі кроки установки важливо: де завантажити останню тестову версію , як записати її на диск, як встановити Windows 8 і як пройти екрани початкової конфігурації.UPDATE: У статтю в даний час включені інструкції, що відносяться до останньої версії Windows 8.


Завантажте останню версію Windows 8


Перше, що вам потрібно зробити, завантажити останню версію Windows 8 оновлення, яку необхідно використовувати.


Процедура установки Windows 8


По-перше, вам потрібно завантажити комп'ютер з допомогою інсталяційного диска Windows 8 . Якщо ви використовуєте віртуальну машину, завантажитися з настановного . ISO образу,який ви тільки що завантажили. Windows 8 потрібен час, щоб завантажити файли, в ході якої ви побачите, головним чином чорний екран, як на малюнку нижче.Після установки файли будуть скопійовані, установка починає запитувати, яку мову, час, і налаштування клавіатури ви хочете використовувати. Зробіть вибір ,який ви хочете, і натисніть кнопку NextДалі .Натисніть кнопку Install Now , щоб почати установку.Вас попросять ввести ключ продукту, необхідний для активації вашої Windows 8 . В наявності є відкритий ключ : NF32V-Q9P3W-7DR7Y-JGWRW-JFCK8 .Введіть ваш ключ і натисніть кнопку NextДалі .Вас поросят, щоб Ви прочитали ліцензійну угоду. Перевірте » I accept the license terms — Я приймаю умови ліцензійної угоди» і натисніть кнопку NextДалі .Вас попросять вибрати між створенням оновлення або вибіркову установку. Windows 8 знаходиться у стадії розвитку, ви не повинні робити апгрейд попередніх версій Windows.Просто виберіть Custom (просунутий) .Тепер вам буде запропоновано вибрати, куди ви хочете встановити Windows 8. Виберіть розділ, який ви бажаєте, і натисніть кнопку Next — Далі . Якщо ви встановлюєте Windows 8 на віртуальну машину, ви повинні спочатку створити розділ. Те ж саме, якщо ви робите нову установку на вашому комп'ютері. Тому ,потрібно натиснути на Drive Options — Параметри диска.Потім створіть новий розділ, використовуючи кнопки New Новий .Вкажіть розмір розділу і натисніть кнопку ApplyЗастосувати .


ПРИМІТКА: Windows 8 займає близько 7,1 до 7,5 ГБ (в залежності, якщо ви включите інструменти для розробників та інші речі) генерується з файлу гібернації . Якщо ви хочете встановити інші програми, ви повинні зробити більше місця для цього розділу.Вас поросят, щоб Ви перевірили, чи справді ви все в порядку з ОС Windows 8, щоб створити додатковий розділ для системних файлів, які будуть використовуватися для завантаження і відновлення. Натисніть OK .Переконайтеся, що Ви вибрали правильний розділ, і натисніть кнопку Next Далі .Нарешті починається установка Windows 8 . Установка займе деякий час, щоб скопіювати всі необхідні файли і встановити операційну систему.Після завершення установки, настройки Windows 8 будуть зроблені і система автоматично перезавантажиться. Потім, ви побачите прогрес у підготовці до першої реєстрації. Для того, щоб цей процес дійшов до кінця, вам доведеться пройти через іншу перезавантаження, залежно від конфігурації Вашого комп'ютера.


Індивідуальна установка Windows 8


Після перезавантаження налаштування ще не будуть зроблені, Windows 8 буде потрібно якийсь час, щоб усе було готове.Потім вам буде запропоновано налаштувати вашу встановлену Windows 8. Почніть, давши ім'я для вашого комп'ютера. Якщо ви ввели деякі «несанкціоновані» символи, такі як $, %, , ви будете повідомлені належним чином. Крім того, потрібно вибрати колір фону ,який ви віддаєте перевагу. Особисто я встановив за замовчуванням синій. Після цього, натисніть кнопку Next — Далі .Далі, вам потрібно вибрати, якщо ви хочете використовувати експрес-налаштування Windows 8 ,що поставляється в комплекті з Windows 8, або ви хочете настроїти установки. Давайте перейдемо до деталей, і подивимося, що станеться, якщо натиснути кнопку Customize Налаштувати .По-перше, вас попросять, чи не бажаєте ви увімкнути спільний доступ до файлів . Виберіть опцію, яку Ви віддаєте перевагу.Потім вас запитають про стандартному поведінці Windows Update, і Internet Explorer .Змініть те, що вас цікавить, і натисніть кнопку Next — Далі .Далі вас попросять, не хочете ви хочете відправляти різні типи інформації в Microsoft. Windows 8 знаходиться в стадії розвитку, я рекомендую вам залишити всі включеним, так що б Microsoft отримувала достатньо інформації, щоб розробити хороший продукт. Натисніть кнопку Next — Далі .Потім вас попросять про усунення можливостей і те, що ви хочете включити. Крім того, можна встановити програми,які можуть дати вам персоналізований контент, якщо вони мають доступ до вашого розташування. Виберіть , як ви хочете, і натисніть кнопку NextДалі.Нарешті, ви отримуєте можливість екран «Sign in to your PC — Увійдіть у свій комп'ютер» . Щоб випробувати Windows 8 на повну котушку, то краще всього використовувати ваш Windows Live ID (також відомий як рахунок Microsoft) .Введіть ім'я та натисніть кнопку Next — Далі .Примітка: Якщо ви не хочете входити використовуючи Windows Live ID (або облікового запису Microsoft, натисніть на посилання в нижній частині вікна «don't want to sign in with a Microsoft account — Не хочу, щоб входити в систему з обліковим записом Microsoft» і дотримуйтесь інструкцій. Потім вас попросять ввести свій ідентифікатор Windows Live ID і пароль. Введіть його і натисніть кнопку NextДалі .Потім, ви можете надати адресу електронної пошти для відновлення пароля облікового запису, у разі, якщо ви забули або він часто змінюється від непрошених гостей.Надайте обліковий запис електронної пошти та натисніть кнопку Next — Далі .Windows 8 потрібен час, щоб підготувати комп'ютер і всі налаштування.Як тільки все буде зроблено, ви ввійдете за замовчуванням в початковий екран Windows 8 .Якщо натиснути комбінацію клавіш Win D , можна буде переглянути класичний робочий стіл.Ласкаво просимо в Вашу першу Windows 8!


Висновок


Як ви бачите з цієї статті, установка Windows 8 починається дуже схожою на Windows 7. Однак, чим ближче до першої реєстрації, все різко зміниться і на сцену виходить новий користувальницький інтерфейс. Після того як ви встановили Windows 8, мені цікаво дізнатися вашу думку про неї. Чи подобається вам, що ви бачите у Windows 8?P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.