Унікальний перекладач Pragma 5.x. - все про комп'ютери


Унікальний перекладач який перекладає текст з одного на інший.Включає в себе сім словників український, англійський, латвійський, німецький, російська, польська , французька. А також переводить в реальному часі слова на які ви наведете мишкою будь - то на документі чи то на якомусь назві файлу.Початок роботи


Після успішної установки програма відразу готова до роботи.


Взаємодія з програмою здійснюється через значок в системній панелі.


Права клавіша мишки активізує спливаюче меню.


Ліва клавіша мишки запускає переклад тексту.


При наявності реєстраційної інформації необхідно активувати програму, інакше вона припинить роботу після закінчення пробного періоду.


Значок в системній панелі


Відразу після установки програми в системній панелі «треї», поряд з годинником з'являється її значок. Цей значок є точкою входу в Монітор Pragma 5.x.


Клацання лівої клавіші мишки по значку активізує процес перекладу в активному вікні програми (саме верхнє вікно).


Pragma 5.x взаємодіє з різними додатками Windows через один і той же значок в системній панелі.


Спливаюче меню монітора


При клацанні правої клавіші мишки по значку Pragma Монітора з'являється спливаюче меню. У цьому меню відображаються всі основні функції програми.


Меню Pragma 5.x містить наступні пункти:


Швидкий переклад — відкриття вікна для швидкого перекладу. У цьому вікні буде відображатися переклад тексту, поміщеного в буфер обміну (Clipboard).


Коректор словника — запуск утиліти роботи зі словником користувача. Дозволяє коригувати, додавати і видаляти словникові статті.


Активація — перехід до активації програми. Даний пункт меню присутній тільки в тому разі, якщо програма не активована.


Налаштування — перегляд та налаштування параметрів роботи програми.


Перевірка — запуск функції тестування програмного комплексу на працездатність всіх функцій.


Оновлення — завантаження оновлень програмних модулів, необхідних словників та їх встановлення.


Довідка — довідкові матеріали по роботі з програмою.


Про програму — загальні відомості про версію програми та встановлених словниках.


Вихід — завершення роботи Pragma монітора.


Переклад тексту


Клацання мишки по значку Pragma активізує переклад тексту активного застосування. Це може бути документ, Веб-сторінки, повідомлення електронної пошти або будь-яка інша текстова інформація.


Переклад в активному додатку працює в MS Word, Internet Explorer, Outlook, Outlook Express, WordPad, Блокнот (Notepad) і деяких інших.


Якщо переклад неможливий у вибраному додатку, буде видано відповідне повідомлення. В цьому випадку можна буде спробувати перевести в режимі Швидкого перекладу.


Переклад здійснюється для виділеного фрагмента тексту. Якщо виділення немає, то перекладається весь документ від початку до кінця.


Швидкий переклад


Цей режим використовується для перекладу вмісту будь-якого текстового вікна. Після запуску з меню монітора відкривається вікно, в якому буде відображатися перекладений текст.


Після того, як вікно Швидкого перекладу (Fast Translation) відображається на екрані, будь збереження виділеного тексту в буфері обміну (комбінація клавіш Ctrl C) буде викликати функцію перекладу і відображення перекладеного тексту в цьому вікні. При цьому кнопка «Переклад» повинна бути втоплена (за замовчуванням). Якщо кнопка «Копіювати» також натиснута, то результат перекладу також зберігатиметься в буфері обміну.


Мова оригіналу визначається автоматично, напрямок перекладу і тематика тексту задається в статус рядку вікна:


Так само у вікні Швидкого перекладу при натисканні відповідної кнопки («У рядку») можна переводити окремі слова або фрази .


Активація програми


Активація програми Pragma 5.x можлива в режимі онлайн через Інтернет або оф-лайн локально при заповненні форми і введенні ключа активації. Перемикання відбувається автоматично. Якщо комп'ютер має доступ до Інтернету, ініціюється онлайн активація.


Номер ліцензії та ПІН-код зазначається у супровідному ліцензійному договорі.


Якщо комп'ютер не підключений до Інтернету, то вікно оф-лайн активації з'явиться автоматично.


У цьому випадку необхідно повідомити Ідентифікаційний код (Identification Code) компанії Трайдент Софтвер, і у відповідь ви отримаєте ваш Ключ активації (Activation Key). Це можна зробити за телефоном/факсом 380-44-250-9578 або електронною поштою /


Що нового в Pragma 6.x


Головним удосконаленням Pragma 6.x є переклад продукту в кодування Юнікод. Завдяки цьому, ядро перекладача тепер може працювати з розширеними алфавітами, що дало можливість розробити казахський модуль перекладу. Це рішення призвело також до підвищення швидкості перекладача.


Недоліком, хоча і незначним, є збільшення обсягу мовних модулів приблизно в півтора рази. Також, тепер не підтримуються Windows 95/98/Me. Для цих ОС необхідно використовувати програму Pragma 5.x.


Деякі зміни помітні і в інтерфейсній частини програми. Pragma 6.x підтримує всі останні версії офісних та Інтернет додатків.


З'явилися нові можливості в ліцензійній політиці. Як і раніше, програма розповсюджується вільно як умовно безкоштовна і доступна для завантаження з нашого сайту. Новинкою є тимчасова ліцензія з мінімальним терміном використання програми один місяць.


Pragma 6.x має дві лінійки продуктів — Pragma 6.x Business і Pragma 6.x Home. Ці пакети орієнтовані на організації і приватних користувачів відповідно. Метою цього розбиття було зробити програму доступною для домашнього використання.


Доп. інформація: Реєстрація програми Pragma 5.x
1. Перед установкою копіюємо словники в папку з інсталятором
2. Під час установки програми вводимо артикул 107F-B473
3. Перед активацією перейменувати файлик C:\Program Files\Trident Software\Pragma\ie.exe в ie.exe2 і додати пофиксеный ie.exe після активації цей файл видалити а оригінальний перейменувати назад у ie.exe
4. Заходимо у MS Internet Explorer і ставимо галку «Файл — Працювати автономно»
5. Клацаємо правою кнопкою мишки по значку в системній панелі і вибираємо пункт «активація», при питанні підтверджуємо «працювати автономно»
6. Переносимо з форми активації в генератор ключів Holder Name і Identification Code, і клацаємо по кнопці «Згенерувати»
7. Переносимо з генератора ключів у форму активації Program Licence і Activation Key, і клацаємо по кнопці «ActivateСистемні вимоги:
• CPU 300mhz
• RAM — 32 Мб
• HDD — 20-50 МбайтРік випуску: 2009Жанр: Перекладач, словникиРозробник: Trident SoftwareСайт розробника: http://www.pragma5.com/rus/Мова інтерфейсу: англійська російськаПлатформа: Windows 98, Me, NT, 2000, XP, VistaТаблетка: ПрисутнійP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.