Обладнання для домашньої мережі. - все про комп'ютериУ цьому невеликому посібнику описано те,що вам потрібно знати,щоб ви могли самі створити і запустити домашню мережу з двох і/або більше комп'ютерів у простий проводового та/або безпроводового домашньої мережі.Нижче в статті описана підготовка настроювання домашньої мережі.Після її прочитання,я сподіваюся, Ви будете в змозі вирішити,яке обладнання для домашньої мережі вам буде потрібно.Мережевий кабельПерше,що вам буде потрібно для побудови домашньої мережі,Ви повинні мати мережеві кабелі,тому що ви збираєтеся створити дротову мережу.Все що вам потрібно,це прямий кабель використовується для підключення різних пристроїв, таких як комп'ютер з маршрутизатором або маршрутизатор з модемом.Інший популярний тип кабелю крос-кабель і зазвичай використовується для підключення пристроїв, таких як комп'ютер з комп'ютером або комутатором з вимикачем.Якщо ви хочете дізнатися більше,ось стаття пояснює Що таке мережевий з'єднувальний кабель?.


Мережевий маршрутизаторМережевий маршрутизатор є найважливішим пристроєм, який необхідно мати,щоб скористатися доступом до Інтернету з іншими комп'ютерами та маршрутною мережею трафіку в інтернет.Мережевий маршрутизатор зазвичай приходить з 4 портами Ethernet для підключення до комп'ютера або ноутбука, і з портом WAN для підключення до DSL / кабельного модему.На маршрутизаторі також є вбудований брандмауер для додавання ще одного шару захисту вашої домашньої мережі.


Мережева карта для користувачів комп'ютерівМережева карта також називається Ethernet адаптер.Вам мережева карта потрібна буде для підключення комп'ютера до маршрутизатора.А як щодо вбудованої мережної карти?Насправді досить часто комп'ютери ( особливо ноутбуки) мають вбудовану мережеву карту в материнській платі комп'ютера.Так що ... перевірте задню частину корпусу процесора і знайдіть порт мережі RJ45. Якщо ви не впевнені, що це мережевий порт працює,підключіть його мережевим кабелем і подивіться, чи підходить він. Якщо ви знайшли його, це означає, що у вас є вбудована мережева карта.У випадку, якщо вам потрібна мережева карта,ось 2 прикладу PCI мережевої карти, переконайтеся, що у вас є PCI / ISA слот для її установки.


PCMCIA мережева карта для користувачів ноутбуків


Якщо у вас є вбудована мережева карта в ноутбуці, забудьте про даному розділі.Це PCMCIA мережева карта для ноутбука. Просто вставити її в слот PCMCIA вашого ноутбука, встановіть драйвер та підключіть її мережевим кабелем,вона буде працювати.


USB мережева карта для користувачів портативних комп'ютерів


Якщо ви ліниві,щоб відкрити комп'ютер для того,щоб підключити в PCI / ISA мережеву карту або не хочете використовувати PCMCIA мережеву карту на ноутбуці,ви можете використовувати USB мережеву карту.Вона підтримує USB 1.1 або стандарт 2.0.Це плагін і працює як портативний,так що ви можете навіть використовувати одну USB мережеву карту на різних комп'ютерах або ноутбуках.


[share-locker locker_id=»9ae70e40bfb389acd» theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]