Професійний графічний пакет CorelDRAW Graphics Suite X5 15.0.0.486 - все про комп'ютериCorelDRAW Graphics Suite X5 – професійний графічний пакет для редагування растрової і векторної графіки. В пакет включено все необхідне для створення ілюстрацій, макетів, редагування фотографій, анімації та веб-графіки (включаючи підтримку Flash).
Пакет CorelDRAW Graphics Suite X5 пропонує користувачам більше 50 нових і вдосконалених функцій. Покращений інструмент заповнення по сітці Mesh Fill тепер підтримує більш яскраві і цікаві переходи при багатобарвної заливанні об'єктів. Нові інструменти для оформлення веб-сайтів тепер дозволяють працювати в растровому режимі безпосередньо у CorelDRAW, переглядати дизайн з точністю до пікселя, а також підтримує попередній перегляд роботи до публікації на веб-сторінках.


Підтримка безлічі форматів допомагає користувачам CorelDRAW Graphics Suite X5 використовувати один і той же дизайн в самих різних сферах. Один малюнок можна виводити у форматі банеру для веб-сторінок, у форматі друкованої реклами, буклету або вуличної розтяжки, а також можна вивести зображення на футболку або вуличний екран. Вбудована утиліта SwiSH miniMax допомагає швидко створювати анімацію для веб-сторінок.Для тих ,кого цікавить новий пакет офісних програм : Завантажити Microsoft Office 2007 Rus

Установка


1 — Устанавите програму (Setup.exe) в пробному режимі (введення ключа не потрібно).


2 -Зайдіть в папку _Regged і запустіть командний файл RemoveProtexis.cmd, щоб видалити службу Protexis,В Wbndows Vista і Windows 7, запускати файл RemoveProtexis.cmd від імені Адміністратора.


3 — Скопіюйте файл PsiKey.dll в папку (за замовчуванням):


C:Program FilesCorelCorelDRAW Graphics Suite X5Programs — для 32-хбитныхсистем


C:Program Files(x86)CorelCorelDRAW Graphics Suite X5Programs — для 64-хбитныхсистем


4 — Для русифікації зайдіть в папку Rus і запустіть файл Rus.exe. Щоб мати можливість повернути назад Англійська мова, перед заміною файлів збережіть паку «EN» з директорії установки CorelDRAW в інший каталог.


C:Program Files (x86)CorelCorelDRAW Graphics Suite X5Languages


Системні вимоги:


• Windows 7, Windows Vista, Windows XP with latest Service Pack (32-bit or 64-bit Editions)


• Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 або AMD Opteron


• 1 GB RAM


• 750 MB hard disk space (1 GB for installation without content)


• Mouse or tablet


• 1024 x 768 screen resolution (768 x 1024 on a Tablet PC)


• DVD drive


• Microsoft Internet Explorer 7 or higher


Рік випуску: 2010 Версія: 15.0.0.486,Розробник: Corel ,Платформа: PC Мова інтерфейсу: ENG/RUS (Присутній русифікатор),Сумісність з Vista: Повна Розмір :497,7 МвP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.