Як зупинити Explorer.exe Shell в Windows XP і Vista, чисто і витончено без перезавантаження комп'ютера. - все про комп'ютери


Explorer.exe це програмний компонент, який забезпечує Windows Shell. Windows Shell або провідник створює і представляє весь користувальницький інтерфейс або зовнішній вигляд операційної системи Windows, включаючи панель завдань, робочий стіл, провідник Windows область повідомлень (трей), стартове меню, діалогові вікна і інтерфейс управління, а також описує минуле операційних систем,таких як MS-DOS у командному рядку і керує програмами.


Таким чином, у більшості випадків, коли користувачеві пропонується перезавантажити комп'ютер, користувачеві потрібно буде просто зупинити, а потім почати знову Explorer.exe і процес Windows Shell для того, щоб досягти того ж ефекту з перезавантаженням ПК. Вихід з процесу Провідника ,дозволяє користувачеві завершити роботу провідника, не ризикуючи непередбачуваними помилковими наслідками, які можуть статися, якщо користувач насильно вбиває процес Explorer.exe з допомогою диспетчер завдань або Process Explorer , або з використанням команди Taskkill .


Щоб вийти, припинити або зупинити Провідник витончено і чисто, виконайте наведені нижче дії. Windows Vista використовує класичне меню Пуск і має той же метод виходу як і Windows XP,користувачі, які використовують за замовчуванням стандартні Windows Vista Start Menu повинні використовувати трюк для доступу до прихованої команді GUI , яка вбудована в Windows операційної системи Vista.


Вихід або перезапустити Провідник Windows XP і Windows Vista меню Пуск без класичного автоматичного перезапуску


припинити і зупинити процес Explorer.exe у Windows XP і Windows Vista, користувачі,які використовують класичне меню Пуск, потрібно натиснути на меню Пуск , а потім натиснути Вимикання. натисніть і утримуйте комбінації клавіш Ctrl Alt Shift а потім натисніть на кнопку Cancel у діалоговому вікні.


Explorer.exe выгрузится і не буде вимкнено автоматично. Вихід з Провідника без перезапуску корисний для користувачів, які хочуть скажімо, протестувати плагіни або розширену оболонку, щоб мати можливість зупинити і перезапустити Провідник швидко і чисто, без необхідності виходу з системи і нового входження в систему.


Для запуску і роботи Explorer ( повернутися на робочий стіл та інші елементи графічного інтерфейсу Windows) ще раз, натисніть Ctrl Shift Esc , щоб відкрити диспетчер завдань. Потім натисніть Файл - /> Нове завдання (Виконати ...) . Тип explorer.exe і натиснути Enter , щоб перезавантажити Explorer.


Завершити роботу Провідника в Windows Vista витончено без перезапуску (з можливістю запуску вручну)


Windows Vista, яка використовує стандартне меню Пуск, користувач повинен отримати доступ до прихованих командам, використовуючи хитрість нижче, для того, щоб вийти з Провідника.


Натисніть Пуск. Натисніть і утримуйте клавіші на клавіатурі Ctrl та Shift, клацніть правою кнопкою миші на будь-якому порожньому місці у меню Пуск або кнопку блокування у нижній частині правої половини меню.У контекстному менюпоявится опція Вихід Провідника, при натисканні на яку,скаже що Провідник чисто закритий.


Знову ж таки, після закінчення роботи Провідника , Shell для Windows, який включає робочий стіл, меню Пуск і панель завдань будуть закриті, і не відразу почнуть працювати, хоча інші додатки як і раніше працюють належним чином.


Для повторного запуску нового процесу Explorer.exe побачити звичайний робочий стіл, меню Пуск, Панель завдань та інші елементи графічного інтерфейсу, ще раз, натисніть Ctrl Shift Esc , щоб відкрити диспетчер завдань. Потім натисніть Файл - /> Нове завдання (Виконати ...) . Тип explorer.exe і натисніть Enter перезавантажити Explorer.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.