Як видалити і запобігти помилку owsupp.dll. - все про комп'ютериЩо таке Owsupp.dll? Файл Owsupp.dll Microsoft Office , який, як відомо, викликають такі питання, як збій Internet Explorer, коли ви спробуєте відкрити файл за допомогою SharePoint.
Як запобігти помилку owsupp.dll

Owsupp.dll є важливим компонентом системи Microsoft Office 2007 suite, використовуваний Microsoft Sharepoint 2007. Цей модуль дозволяє Microsoft SharePoint Server 2007, щоб нормально функціонувати на вашому комп'ютері Windows. Файл owsupp.dll складається з кодів та протоколів, які синхронізують програми з сумісними програмами,такими як Microsoft Word, Excel і так далі. Цей файл знаходиться в папці C:/Program Файли/Office/Office 12. Розмір файлу owsupp.dll 72,248 байт.


Питання, пов'язані з файлом owsupp.dll


Ви можете відчувати проблеми, пов'язані з модулем owsupp.dll ,такими як наприклад,збій Internet Explorer версії 6 і 7, коли ви намагаєтеся відкрити документ Microsoft Office, Microsoft Excel і Word за допомогою SharePoint. Виконайте наведені нижче кроки для виправлення цієї проблеми:


 • Двічі клацніть на робочому столі значок Мій Комп'ютер і перейдіть в папку C:/ Program Files/ Office/ Office/12

 • Тепер, знайдіть файл з іменем owssupp.dll і перейменуйте його в owssupp.dll.old

 • Далі, перейдіть в папку C:/ Program Files/ Office/ Офіс 11/ і знайдіть файл owssupp.dll.

 • Скопіюйте цей файл і вставте його в папку C:/ Program Files/ Office/ Office/12

 • Тепер перейдіть до Пуск, виберіть пункт Виконати і введіть тип REGSVR32 C:/Program Файли/ Office/Офіс 12/OWSSUPP.DLL для реєстрації записи цього файлу DLL в системному реєстрі.

 • Методи, що дозволяють уникнути помилки DLL
  З due diligence, а також шляхом проведення регулярного технічного обслуговування системи , ви можете уникнути різних DLL помилок, у тому числі помилки owsupp.dll.Щоб домогтися цього, виконайте дії, наведені нижче: • Треба завжди дбати при установці або видаленні програми або програми
  Під час встановлення будь-якої нової програми переконайтеся, що ви не перезаписываете поточну версію якого-небудь загального файлу DLL на більш стару версію. Аналогічним чином, коли ви видаляєте програми, які Вам не потрібні, дотримуйтеся обережності, щоб не видалити будь-загальний файл DLL .


 • Зберігайте вашу операційну систему, програмне забезпечення і драйвери до дати оновлення
  Багато DLL помилки відбуваються із-за застарілих файлів. Щоб уникнути цього, необхідно регулярно встановлювати оновлення операційної системи,програмного забезпечення, встановленого на нього і ваших драйверів з останніми релізами безпеки,виправленнями і патчами,які регулярно випускаються виробниками апаратного забезпечення.


 • Регулярно виконуйте сканування на наявність вірусів і malware на вашому комп'ютері
  Шкідливі програми, такі як вмрусы,spyware і adware часто редагують або видаляють важливі файли у вашій системі, викликаючи часті помилки.Щоб уникнути цього, встановіть надійну антивірусну програму на комп'ютер і встановіть регулярний розклад сканування на наявність вірусів і шпигунських програм у вашій системі. Далі, зберігайте ваші захисні програми завжди оновленими — зробіть оновлення на наявність останніх вірусів та релізи безпеки.Це дозволить вашому захисного інструменту виявляти і приймати відповідні заходи щодо останніх шкідливих програм, циркулюючих в кібер-світі.


 • Регулярно виконуйте сканування реєструБагато DLL помилки відбуваються через пошкоджених або відсутніх записів у реєстрі. Для запобігання проблем з реєстром, з-за DLL і інші помилки,важливо,що б ви зберегли його чистими здоровим,позбавленим пошкоджених бібліотек і застарілих записів. Ви можете легко цього досягти, регулярно проводячи сканування реєстру вашої системи, використовуючи надійний інструмент очищення та ремонту реєстру,наприклад такий,як tracks eraser pro.Це досить простий у використанні інструмент,але потужний і дозволяє видаляти неправильні записи та виконувати інші ремонтні та сервісні види діяльності всього реєстру всього в кілька кліків миші.