3DMark Vantage v101 0906a. - все про комп'ютери3DMark Vantage — новий бенчмарк, спеціально заточений під DirectX 10. Програма покликана на повну використовувати шейдери 4.0 і багато інші популярні графічні технології.
Оскільки 3DMark Vantage повинен використовувати тільки апаратну підтримку DirectX 10, для його роботи необхідно буде встановити один з варіантів операційної системи Windows Vista (серверні рішення не підтримуються).


Оскільки 3DMark Vantage повинен використовувати тільки апаратну підтримку DirectX 10, для його роботи необхідно буде встановити один з варіантів операційної системи Windows Vista / 7 (серверні рішення не підтримуються).


Дві перші сцени покликані протестувати продуктивність відеокарти. Для цього використовується два різних ландшафту, які імітують середовище в приміщенні, а також на відкритому просторі. Найбільш видовищним є друга сцена, де зоряний крейсер з ескортом з винищувачів виробляє бомбардування планети з поля астероїдів.
Останні два тести призначені для оцінки продуктивності центрального процесора. Обидві сцени містять велику кількість рухаються в різні сторони об'єктів, у даному випадку, невеликих літаків, які літають по заданій траєкторії.
Офіційно підтримуються тільки операційні системи Windows Vista і Se7en, так як тільки вони є монополістом у забезпеченні останніх апаратних ефектів DirectX10. Мінімальної апаратної конфігурацією є комп'ютер на базі процесора Intel Core 2 Duo E6600 або AMD Athlon X2 6000 , а також відеокарти з апаратною підтримкою DirectX10. Інші вимоги в цілому не так важливі, так як вони повинні відповідати мінімальним для самої операційної системи з підтримкою DirectX10. Інші вимоги в цілому не так важливі, так як вони повинні відповідати мінімальним для самої операційної системи (детальніше).


Key 3DMark Vantage Advanced and Professional Features:


• Access to all option Presets


• Custom testing options


• Access to all Feature tests


• Unlimited number of test runs


• Pro online features


Note: 3DMark Vantage requires Windows Vista and DirectX10 Compliant graphics card, and does not work in any other operating systems or with sub-DX10 graphics cards.


Системні вимоги:


• System Memory: Windows Vista minimum requirement


• Hard Disk: 1 GB of free hard disk space


• Operating System: Windows Vista with Service Pack 1


Доп. інформація:


Обов'язкова ОС Windows Vista так як програма використовує dx 10


Системні вимоги:


Процесор: Pentium® 4 3,2 ГГц або аналогічний Athlon® 64 3500


Пам'ять: 1 ГБ оперативної пам'яті


Платформа:Windows Vista/7 Мова інтерфейсу: English


Розмір:429.17 MbP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.