Як видалити вміст папок,не відкриваючи саму папку. - все про комп'ютериПродуктивними є ті, хто використовує свій час в злагодженої манері. Беріть приклад з наших комп'ютерів. Більшість з нас використовують поєднання клавіш, щоб заощадити кілька секунд від загального процесу. Чи Не так? Ми використовуємо безліч різних програмних пакетів і додатків з різними наборами комбінацій. Ми досі використовуємо їх тільки тому, щоб бути більш продуктивним і врятувати наш час.І якщо Вас турбують ярлики, чому б не спробувати щось інше? Що, якщо ми скажемо, що, насправді можна видалити вміст всередині будь-якої папки без відкриття окремої папки? Цікаво, чи не правда?Тому, замість того щоб йти в папку і вибирати кожен файл по одному або навіть при натисканні клавіш Ctrl A ,а потім натиснути на кнопку » Delete», то чому б не скоротити весь процес всього до півтора кроку?


У нас є рішення для цього. У багатьох випадках ми просто хочемо видалити тільки файли з папки, зберігши основну папку недоторканою. В дуже прямому шляху, ви повинні зайти в папку і вибрати всі пункти і натиснути клавішу delete. Однак, це не надто трудомісткий процес, але ви можете зберегти трохи часу для чату з друзями, застосовуючи невеликий твік у налаштуваннях реєстру Windows. Твік буде додавати в контекстне меню Windows новий параметр Видалити вміст папки .Так, при додаванні цієї настройки ви зможете зберегти ваш час і підвищити продуктивність Windows.Як зробити,який порядок?


Ось повний процес, яким ви повинні слідувати:


1.Відкрити Виконати (Win R) і ввести команду "regedit" (без лапок) , щоб відкрити вікно реєстру Windows.


2.Тепер перейдіть до наступного ключа в редакторі реєстру HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell.


3.Тепер клацніть правою кнопкою миші на shell - /> вибрати New - />Key і введіть ім'я Delete Folder Contents.


4.Клацніть правою кнопкою миші на новому пункті Delete Folder Contents виберіть New, Key і його ім'я.


5.У правій області клацніть двічі на значення рядка Default , а потім скопіювати/вставити цей текст:


cmd /c “cd /d %1 && del /s /q *.*


6. Нарешті, натисніть Okay і вийдіть з вікна реєстру.Не хочете погратися з настройками реєстру на свій власний страх і ризик?Не турбуйтеся! Ми знаємо, що редагування реєстру не буде легким завданням для багатьох користувачів. Тому, ми змушені були створити Reg-файл, який зливається автоматично в реєстрі Windows після того, як ви двічі клацніть по Delete Folder Contents параметр правою кнопкою миші контекстне меню додасться відразу.Занадто просто! Чи Не так?