Нетбук Samsung N150 Plus. - все про комп'ютери


 • Високошвидкісний інтерфейс Bluetooth 3.0

 • Стильне і довговічне рішення

 • Система відновлення даних Samsung

 • Приєднайте до ноутбука будь-який пристрій без проводів!

 • Шукаєте стильний, потужний і економічний нетбук? Тоді варто звернути увагу на N150 Plus. Цей сучасний нетбук може працювати до 13,5 годин* (6 елементів 5 900 мАч) /10 годин* (6 елементів 4 400 магод) Міцний і стильний корпус зменшує ризик появи подряпин і відбитків пальців. РК-дисплей з антибліковим покриттям дозволяє насолодитися улюбленими фільмами та фотографіями навіть при прямому сонячному світлі.
  *Час роботи від акумулятора розраховано на основі тесту BatteryMark і варіюється в залежності від конфігурації ноутбука.  Практично безперервна робота в будь-яких умовах


  Здійснюєте тривалий переліт або просто немає розетки поблизу? Нічого страшного. З нетбуком N150 взагалі можна забути про проводах. Шестіячеечная батарея здатна забезпечувати роботу нетбука протягом 11 годин*. Іншими словами, ви можете відправляти пошту та завантажувати фотографії, не боячись, що нетбук несподівано відключиться. Енергозберігаючий світлодіодний дисплей і оптимізована технологія обробки даних ще більше збільшують тривалість роботи від акумулятора. Де б ви не були і чим би не займалися, нетбук N150 дозволить працювати, практично не втрачаючи часу дарма. *Час роботи від батареї розраховано на основі тесту BatteryMark і залежить від конфігурації ноутбука.


  Першокласний стиль за «бюджетну» суму


  Вам потрібен нетбук, що задовольняє всі ваші потреби і при цьому недорогий. Але хіба ви погодитеся на середній або відверто поганий дизайн? Нетбук N150 зовні виглядає так само, як і більш дорогі моделі-у нього округлі краю, плавні лінії і тонкий корпус. Між іншим, такий дизайн дозволяє легко носити пристрій з собою. А якщо нетбук для вас-ще й засіб самовираження, то знайте, що N150 проводиться в декількох ефектних колірних варіантах. Нетбук також оснащений великою клавіатурою, що скорочує кількість помилок.  Ідеальне рішення для перегляду фільмів навіть в денний час


  До чого чіткі деталі і яскраві фарби, якщо їх не вдається розгледіти? Нетбук Samsung N150 оснащений антибліковим дисплеєм діагоналлю 10,1?, зменшує відбиття світла. Тепер ви зможете дивитися фільми і фотографії навіть при денному світлі, і картинка буде чіткою і насиченою. А завдяки енергозберігаючої світлодіодним підсвічуванні ваш нетбук стане ще більш мобільним. Нетбук Samsung N150—відображення вашого бездоганного смаку.


  Стильне і довговічне рішення


  Які б випробування не приготувала вам життя, нетбук Samsung N150 допоможе з честю подолати їх. Він відрізняється високою якістю виконання і високими робочими характеристиками. Міцний корпус N150 забезпечує збереження системи, стійкий до подряпин, на ньому не залишається слідів від пальців. Він стійко перенесе всі негаразди щоденного використання. Його стильний ергономічний дизайн привертає захоплені.


  Інноваційний дизайн


  Ноутбук Samsung N150 з унікально-дружнім інтерфейсом відрізняється, крім того, яскравим і оригінальним стилем оформлення шарнірним механізмом, що з'єднують кришку з клавіатурою. Екран ніби інтегрований в клавіатуру і здається, що він складає з нею одне ціле, навіть якщо він знаходиться у відкритому положенні. Стильний дизайн просто заворожує і не може нікого залишити байдужим.


  Fast start, worry-free data protection.


  Jumpstart your day with a PC that lets you get started in three seconds. With the Samsung N150 Plus, you won't waste time waiting to power up. An advanced sleep mode allows the N150 Plus to backup data onto HDD as well as memory, so if you're unexpectedly pulled away from your computer—even until you battery dies—or power is suddenly lost, all your contents will be waiting for you, just as you left them, once you restart.


  Приєднайте до ноутбука будь-який пристрій без проводів!


  Функція Samsung s AllShare™ дозволить Вам легко перенести на комп'ютер відео, музику, фотознімки з інших пристроїв Samsung (телевізора, мобільного телефону або фотокамери) і поділитися ними з друзями та близькими без трудомісткої процедури установки драйверів. З допомогою протоколу домашньої бездротової мережі DLNA Ви можете перенести, наприклад, фотографії та відео з цифрової фото - і відеокамери на комп'ютер і переглянути їх на екрані телевізора.


  Завжди в Інтернеті


  Сучасні комунікаційні технології нетбука N220, такі як бездротова мережа 802,11 bgn і модем 3G (технології HSPA* і WiMAX*), забезпечують високошвидкісний доступ до Інтернету і вашим даним де і коли завгодно.


  Високошвидкісний інтерфейс Bluetooth 3.0


  Для забезпечення бездротового обміну інформацією медіа та іншими даними між електронними пристроями використовується оновлений високошвидкісний інтерфейс Bluetooth 3.0 High Speed, що забезпечує найвищу швидкість передачі даних 24 Мб/с), що у 8 разів швидше, ніж при використанні інтерфейсу Bluetooth 2.0 (3 Мб/с))


  Система відновлення даних Samsung


  Система відновлення даних Samsung Recovery Solution забезпечує регулярне автоматичне збереження даних комп'ютера на жорсткому диску. Це гарантує повне відновлення втрачених даних у разі виходу з ладу системи.


  Міжнародна гарантія


  При виникненні несправності служба міжнародного гарантійного обслуговування Samsung* дозволить швидко отримати необхідну допомогу. Ви зможете повною мірою оцінити надійність цієї служби.
  * Можливість гарантійного обслуговування і час відгуку залежить від країни проживання та може регулюватися вимогами країни придбання ноутбука.