Як віддалено отримати доступ до будь-яких файлів на комп'ютері з Windows використовуючи SkyDrive

Рекламний блок

Багато хто з нас використовують SkyDrive для доступу до файлів і їх спільного використання з іншими користувачами. Також сервіс SkyDrive дозволяє нам в безпеці зберігати свої файли і працювати з ними з різних пристроїв, будь то ПК, Mac, смартфон, планшет або навіть iPod. Інша цікава особливість, про яку я вже коротко згадував тут, полягає в можливості дистанційно отримувати доступ до файлів, що зберігаються безпосередньо на комп'ютері з Windows, а не на серверах SkyDrive. Іншими словами, ви можете отримати доступ до будь-якого файлу з будь-якого місця, коли на вашому комп'ютері, запущений клієнт SkyDrive.

SkyDrive

Як вже згадувалося, на комп'ютері повинен бути запущений SkyDrive. Так що якщо ви ще не встигли встановити це настільне додаток, скачайте її тут. Під час налаштування залиште включеним параметр «Зробити файли на цьому ПК доступними з інших пристроїв, що дозволить вам працювати з файлами з будь-якої точки світу.

Якщо ви вже встановили додаток, але пропустили цей параметр (хоча він включений за умовчанням), не проблема. Ви можете знайти його в налаштуваннях SkyDrive. В системному треї клікніть правою кнопкою миші по іконці SkyDrive і в меню виберіть «Параметри».

Далі відкриється діалогове вікно, в якому вам потрібно встановити прапорець поруч із текстом «Зробити файли на цьому ПК доступними з інших пристроїв. Потім натисніть кнопку OK.

Як тільки це буде зроблено, ваш комп'ютер буде доступний вам віддалено з інших пристроїв.

Тепер на іншому пристрої, скажімо, в іншому комп'ютері чи навіть смартфоні, відкрийте браузер і ввійдіть у свій обліковий запис на SkyDrive.com. Ваш віддалений комп'ютер з'явитися в розділі «Комп'ютери». Виберіть його, натиснувши на ім'я комп'ютера.

У деяких випадках, щоб підключитися до комп'ютера, вам доведеться пройти перевірку безпеки. На адресу електронної пошти, який підключений до облікового запису, буде висланий спеціальний перевірочний код. Його-то вам і потрібно ввести для перевірки безпеки.

Якщо код введений, значить ви вже можете переглядати файли на вашому комп'ютері, як якщо б ви сиділи перед ним. Видаляти або редагувати файли, на жаль, не вийде, а ось їх переглядати, роздруковувати або завантажувати, ви зможете. Наприклад, фотографії відкриваються в зручному режимі слайд-шоу, а відео в режимі стрімінг.

Ще додам, що ця функція буде дуже корисна, якщо ви, наприклад, забули вдома флешку з необхідними файлами або не синхронізувати їх з хмарою, а вони вам терміново потрібні на роботі. Саме для таких випадків в Microsoft і реалізували цю особливість на сайті SkyDrive.com.

Як я вже говорив, віддалений доступ до комп'ютера через SkyDrive можливий навіть з різних мобільних пристроїв, наприклад, під управлінням Windows Phone, iOS або Android. Нижче ви можете побачити кілька скріншотів екрану, які я зробив під час мого віддаленого підключення до комп'ютера через iPad.

До речі, зверніть увагу на те, що ви можете використовувати Mac, для доступу до файлів на комп'ютері під керуванням Windows, але не зможете отримати файли, які знаходяться на Mac.

От і все, це так просто – але дуже корисно!

Рекламний блок