Як сповільнити швидкість інтернет-з'єднання. - все про комп'ютериІноді при спільному використанні інтернет-підключення, вам потрібно зменшити швидкість вашого інтернет з'єднання,щоб уникнути використання вашої інтернет квоти,яка як правило, встановлюється у пристрої постачальником послуг. Як правило, ця задача практикується в невеликих офісних конфігураціях,коли деякі користувачі намагаються використовувати багато трафіку по мережі.Ви можете зручно уповільнити швидкість вашого підключення до інтернету за допомогою спеціального софту поставити обмеження на пропускну здатність, яку ви можете використовувати.


Зміст • 1 Інструкції

 • 1.1 З допомогою NetLimiter


 • 1.2 За допомогою технології Traffic Shaper XP


 • 1.3 Використовуючи CC Proxy


 • Інструкції


  З допомогою NetLimiter


  1.Завантажити та встановити NetLimiter.Станом на серпень 2014 року, версія NetLimiter Pro доступна за $29.95, а NetLimter Lite-версія коштує $19.95.
  2.Запустіть програму. Натисніть на меню "Пуск", перейдіть в розділ "Всі програми", потім натисніть на "Net Limiter" і виберіть "Net Limiter."
  3.Натисніть кнопку "Межі — Limits".Всі програми, які використовують підключення до інтернет, що працюють на вашому комп'ютері будуть перераховані нижче. Ви також побачите поля швидкості перед кожною програмою.
  4.Введіть максимальну швидкість інтернету, яку ви хочете виділити для кожної програми в текстовому полі та натисніть кнопку "Межа — Limit".Це дозволить встановити межу швидкості, який ви виділили для конкретної програми. Тепер натисніть кнопку "OK".


  З допомогою технології Traffic Shaper XP


  5.Завантажити та встановити Traffic Shaper XP.
  6.Запустіть програму. Натисніть кнопку "Пуск" і перейдіть в розділ "Всі програми". Натисніть на "Traffic Shaper XP" і виберіть "Traffic Shaper XP в якості клієнта."
  7.Натисніть на кнопку "Файл" в головному меню і виберіть пункт "Створити правило — New Rule".
  8.Виберіть тип інтернету який ви використовуєте з "Мережевим адаптером у розкривному списку виберіть напрямок, на яке ви хочете обмежити смугу пропускання у розкривному списку Напряму — Direction" — напрям, скачати, завантажити, або обидва. Тепер натисніть кнопку "Далі — Next".
  9.Введіть ім'я правила в текстовому полі "Ім'я правила — Rule Name" і виберіть у спадному списку "Обмеження пропускної здатності — Speed Limit to".Залиште інші параметри без змін і натисніть на кнопку "Далі — Next" два рази, щоб завершити настроювання правил. Натисніть на кнопку "Готово — Finish", щоб додати правило в список правил.


  Використовуючи CC Proxy


  10.Завантажити та встановити CC програмне забезпечення проксі-сервера.
  11.Запустіть програму.Натисніть кнопку "Пуск" і перейдіть в розділ "Всі програми". Натисніть на кнопку "CC Proxy" і виберіть "CC Proxy."
  12.Натисніть кнопку "Обліковий запис — Account", розташовану на панелі інструментів клацніть по кнопці "New" в полі "Менеджер аккаунта — Account Manager".
  13.Введіть IP-адресу Вашого комп'ютера в текстове поле "IP-адреса/IP діапазон".Введіть тип каналу, який ви хочете виділити в текстове поле "Пропускна здатність — Bandwidth" і виберіть програми,до яких потрібно застосувати обмеження пропускної здатності клацнувши по ним.
  14.Натисніть кнопку "Зберегти — Save". Запис буде додана в розділ "Account Manager" вашого комп'ютера для обмеження межі пропускної здатності.