6 способів поліпшити Windows 8.1. - все про комп'ютериКоли Windows 8, була запущена в жовтні 2012 року, вона зіткнулася з бурею спорів, зокрема, користувачів настільних ПК і ноутбуків оплакували втрату меню » Пуск » і дуже очевидний перекіс у бік планшетів і функціональності сенсорного екрану. Рік потому, компанія Microsoft вирішила багато проблем споживачів та їх інтерес, у зв'язку з запуском безкоштовно Windows 8.1 update, потім у квітні 2014 Windows 8.1 Update 1. У той час як Windows 8, безсумнівно, значно краще її більш ранніх випусків, вона як і раніше залишає бажати кращого. На щастя,є способи, за допомогою декількох простих налаштувань і сторонніх програм, щоб отримати новітню операційну систему Microsoft працює так, як ви цього хочете.Зміст • 1 1 — використовувати OblyTile, щоб настроїти початковий екран


 • 2 2 — використовувати замінник меню » Пуск»


 • 3 3 — завантаження на робочий стіл


 • 4 4 — повторна активація бібліотек


 • 5 5 — налаштуйте ваш робочий стіл з допомогою Rainmeter


 • 6 6 — Використання Користувальницьких візуальних стилів

 • 1 — використовувати OblyTile, щоб настроїти початковий екран


  Початковий екран все ще далеко від ідеальний сама по собі, особливо це стосується того, що ярлики програм на робочому столі відображаються з низьким дозволом, іконки великі і громіздкі плитки. Однак плитка інтерфейс може бути зроблена так, щоб виглядала краще на екрані робочого столу, завдяки безкоштовній програмі OblyTile. OblyTile-це портативний додаток, яке означає, що воно не повинне бути встановлене. Ви можете використовувати його, щоб створити ярлики в плитці для будь-якого веб-адреси, програми, файлу або папки на початковому екрані. Найкраще, що ви можете повністю налаштувати зовнішній вигляд плитки, шляхом створення і додавання власних зображень. Більше початковий екран не повинен виглядати, як огидна гидота на будь-якому пристрої, крім планшета або смартфона!


  2 — використовувати замінник меню » Пуск»


  Без сумніву, сама суперечлива особливість Windows 8,це було видалення з меню » Пуск», і хоча кнопка пуск повертається в Windows 8.1, меню » Пуск » залишається в минулому. На щастя, є цілий ряд програм для меню » Пуск», що б воно швидко з'явилося, і щоб вирішити цю проблему. Хоча є і деякі платні заміни меню » Пуск «, безкоштовні, такі як Classic Shell і IObit Start Menu повинні надати вам все, що вам потрібно. Крім того, ви можете створити аналогічну функціональність за допомогою панелі завдань в панелі інструментів без установки якого-небудь стороннього програмного забезпечення.


  3 — завантаження на робочий стіл


  В Windows 8.1 введена дрібна, але важлива нова можливість для користувачів настільних ПК, за допомогою якої вони можуть завантажуватися безпосередньо відразу на робочий стіл, не виходячи прямо на початковий екран. Особливо, якщо ви використовуєте утиліту для меню «Пуск» , ви, ймовірно, хочете уникнути стартового екрана, як можна більше. Для завантаження безпосередньо відразу на робочий стіл, клацніть правою кнопкою миші на панелі задач, виберіть «Властивості», потім клацніть «Навігація» на вкладці і виберіть потрібну опцію. Поки ви тут, ви, ймовірно, також захочете перевірити параметр, щоб на початковому екрані відображати фон робочого столу, що зробить перехід між старим і новим інтерфейсами набагато більш цілісним.


  4 — повторна активація бібліотек


  Бібліотеки були введені в Windows 7, які дозволяють Вам сортувати файли по декількох папок для прискорення і спрощення навігації. Функція була включена в Windows 8, і вона залишається в останніх виданнях теж, але з незрозумілих причин, вона була відключена за замовчуванням. Щоб отримати бібліотеки назад, просто відкрийте провідник, і в області ліворуч клацніть правою кнопкою миші і натисніть кнопку «Показати бібліотеки». Тепер ви можете використовувати їх так само, як робили це в Windows 7.


  5 — налаштуйте ваш робочий стіл з допомогою Rainmeter


  Rainmeter-це ефективний інструмент для будь налаштування робочого столу. У той час як він працює з більш ранніми версіями Windows, а також, що особливо цінно в Windows 8, оскільки він ефективно замінює віджети, припинення яких було після того, як в Windows 7 або бічна панель були видалені. Звичайно, початковий екран Windows 8 надає аналогічні функціональні можливості шляхом живої плитки, але ви, ймовірно, не будете читати цю статтю, якщо Ви не повністю задоволені роботою з ними. Rainmeter відображає високо настроюються і з змінювані в оформленні набір віджетів, меню, панель інструментів і інших елементів керування на робочому столі. Деякі скіни включають системну інформацію, віджети, годинник, медіаплеєри, новини і багато чого іншого.


  6 — Використання Користувальницьких візуальних стилів


  Особливо, якщо ви використовуєте Rainmeter, ви, ймовірно, захочете, щоб стиль вашої панелі завдань був налаштований таким чином, щоб він відповідав вашій темі Rainmeter, але для установки користувальницьких візуальних стилів, Windows 8.1 вимагає деяких додаткових дій, як це було у випадку з попередніми версіями операційної системи. Для того, щоб використовувати сторонні теми, вам потрібно завантажити сторонній інструмент для патча певних системних файлів. Одним з найпопулярніших є UltraUXThemePatcher, але якщо ви вважаєте за краще не втручатися в системні файли, Ви можете спробувати утиліту UxStyle замість неї, яка працює у фоновому режимі, щоб включити використання сторонніх візуальних стилів. Обидві програми абсолютно безкоштовні, і ви можете завантажити користувальницькі стилі оформлення з різних веб-сайтів, включаючи ті, що згадані в попередньому розділі.