Професійна програма для перукарів. - все про комп'ютериSalon.Styler.v5.2.1_Pro — це професійна програма — імідж-мейкер, створена для перукарень та салонів краси на підставі 6-річного досвіду роботи в індустрії краси фахівцями компанії «Наутілус».
Salon Styler Pro надає неймовірну свободу вибору з тисяч варіантів поєднань кольору і зачіски, палітр засобів для макіяжа, оправ для окулярів і кольорових контактних лінз. За допомогою новітніх розробок Ви зможете за секунди поповнювати базу зображень новими зачісками і модними аксесуарами.Якщо у вашому салоні надаються послуги з корекції обличчя і фігури, то Salon Styler Pro дозволить продемонструвати клієнту варіанти очікуваних змін.


Salon Styler Pro дозволяє підбирати зачіски в трьох проекціях, створюючи ефект тривимірного зображення. При підборі зачісок зображення голови клієнта автоматично повертається на екрані у відповідності з ракурсом обраної зачіски.


Salon Styler Pro поставляється з базою 950 зачісок, повністю готових для примірки. Якість зачісок таке, що на фотографії практично не можливо відрізнити натуральні волосся від віртуальних. Є зачіски для жінок, для чоловіків, для хлопчиків і дівчаток. Всі зачіски організовані в шість колекцій ( весільні, святкові, щоденні, етнічні, екстравагантні, гаряча колекція ). Зачіски розсортовані за типом волосся, їх довжині, ракурсу зображення і наявності чубчика. Salon Styler Pro дозволяє провести примірку вибраної моделі одним подвійним клацанням «миші». Всього Ви можете запропонувати клієнту більше 46,750 варіантів зачісок.


Після того, як обрана модель, її можна змінювати на смак клієнта. Можлива віртуальна стрижка, подовження волосся, дзеркальне відображення,подовження окремих пасм, фарбування волосся або окремих пасм, тонування і мелірування.Знову створену модель можна зберегти в базі зображень для подальшого використання в програмі.


Salon Styler Pro пропонує той рівень комп'ютерного підбору зачісок,який ви не знайдете ні де більше!Величезна бібліотека зачісок для жінок, чоловіків і дітей.


Вибір зачіски за стилем, структурі волосся і їх довжині


Автоматичний підбір зачісок — «Сиди і Дивися»!


Зачіски в декількох ракурсах!


NEW! Забарвлення волосся в кілька кольорів одночасно на різних рівнях.Можливість додавати зачіски в бібліотеку стилів самостійно.Моделювання зниження ваги!Моделювання поддтяжки особи і контурів тіла.Нові панелі і інструменти для макіяжу.Ця програма призер поставляється з годинним курсом видеообучения.


Це програма, створена в Росії успішно конкурує на ринку США і Європи з кількома іншими гарними програмами по підбору зачісок. У Фінляндії програма Салон Стайлер Про включена в обов'язкову програму підготовки державних перукарських коледжах...


Розробник: nausoft,сумісність з Vista: невідомо системні вимоги: Мінімальні Системні Вимоги,РАМ CPU Intel Pentium II 350 64MB HDD 6.4 GBCD-ROM 4 MB відеокарта SVGA ATI 17 Monitor з 1024?768 дозволом якості Фото кольорового принтера.Цифрова камера Фото з роздільною здатністю 1024?768 або більше.Мова інтерфейсу: англійська російська


УСТАНОВКА:


1.Для початку папку Setup копіюємо наприклад на робочий стіл,т. к. там де вона спочатку знаходиться, при установці може видавати помилку. Далі відкриваємо папку Setup, запускаємо файл setup.exe, инсталлируем.
2.Відкриваємо папку Кряк, там архів. Розпаковуємо в папку де програма встановлена. Запитує замінити файли? Замінюємо всі. Ярлик з робочого столу можете видалити, він не робочий. Запускаємо файл Sstylerpro, з папки з програмою.
3.Відкриваємо папку Русифікатор, встановлюємо куди хочемо(тільки запам'ятовуємо щоб потім не шукати). Українізатор розпаковується як окрема папка, заходимо в неї і все переносимо файли в папку з самою програмою (саме файли зсередини,а не всю папку), запитує замінити файли? Натискаємо так. Все,програма русифікована.
4.Відкриваємо папку з Додатковими зачісками, копіюємо всі файли з архіву додаткові зачіски і вставляємо їх у папку Bases в папці з встановленою програмою .


Скачати БЕЗКОШТОВНО програму Salon Styler Pro і відео уроки по роботі з програмою Ви можете за наступним посиланням Salon Styler Pro v.5.2.2 3000 зачісок .
P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.