Автоматичне очищення оперативної пам'яті в Firefox. - все про комп'ютериУ попередній статті RAMBack ,я розглянув RAMBack доповнення для Firefox 3,яке має функції очищення пам'яті Firefox, щоб уникнути неухильного зростання використання пам'яті Firefox під час сесії. Єдине, що не є оптимальним в цьому додатку те, що користувач повинен був натиснути на кнопку очистити RAM. Автоматичне очищення оперативної пам'яті була б кращою.


Cache Status є Firefox доповненням, яке може очищати оперативну пам'ять і дисковий кеш у Firefox автоматично при досягненні певної кількості. Доповнення працює бездоганно, якщо уставновлен install.rdf файл alterered, який поставляється з інсталяційним пакетом.Для цього вам необхідно завантажити розширення Firefox .Тепер відкрийте завантажений файл распаковщиком такими, як WinZip, WinRar або 7-Zip і вийміть install.rdf файл з пакета.Відкрити install.rdf в текстовому редакторі і знайдіть рядок, що починається з firefox , замініть на повну відповідність до 3,0 і збережіть файл. Тепер додайте файл в інсталяційний пакет знову і двічі клацніть його після цього, щоб почати установку.
В рядку стану доповнення з'явиться використання RAM Firefox 3 і можна очистити RAM вручну, клацнувши правою кнопкою миші на інформацію. Якщо ви хочете що б очищалася оперативної пам'ять та дисковий кеш автоматично,вам необхідно відкрити варіанти доповнення в Інструменти /> Доповнення і натисніть на кнопку Параметри цього доповнення.Просто перевірте встановлені установки автоматично. Виберіть опції і визначте відсоток для кожного значення, коли повинна очищатися пам'ять автоматично.Завантажити та встановити розширення Cache Status Firefox можна за наступним посиланням Versions .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.