Як створити завантажувальний Windows 7 USB(Використовуючи Windows 7 DVD / USB Tool).. - все про комп'ютериКомп'ютерні користувачі,які коли-небудь встановлювали будь-які версії операційної системи Windows з флеш-накопичувача USB,ніколи більше не повернутися до традиційного методу установки з DVD. Як ви напевно вже знаєте,установка Windows з USB є найшвидшим методом,доступним для установки операційної системи Windows.Створення завантажувального USB-диска для установки Windows 7 з флешки досить проста,якщо ви будете слідувати інструкції,наведеної у цій статті — як створити Windows 7 USB. Користувачі, які не знайомі з командним рядком,можуть скористатися допомогою засобів сторонніх виробників. Є досить багато безкоштовних інструментів,щоб допомогти вам встановити Windows 7 з USB флеш-накопичувача.


Тепер хороша новина яка складається в тому,що компанія Microsoft випустила безкоштовний інструмент під назвою Windows 7 USB / DVD Download Tool,щоб допомогти користувачам створювати завантажувальні Windows 7 USB флеш-накопичувачі і встановити Windows 7 з флешки .


Хоча ви можете піти через наше керівництво — як встановити Windows 7 з USB,але можна зробити те ж саме,використовуючи цей інструмент,який набагато спрощує всю роботу.Ось п'ять простих кроків, які ви повинні слідувати,щоб створити завантажувальну флешку для установки Windows 7 USB:Примітка: Ви повинні мати флешку з мінімумом 4 Гб вільного місця. А також виконати резервне копіювання даних з USB в першу чергу.


Крок 1: Скачайте Windows 7 USB / DVD Tool і встановіть її.


Крок 2: Запустіть програму, натисніть кнопку Огляд, щоб перейти до вашого файлу ISO образу Windows 7.Крок 3: На цьому етапі вам потрібно вибрати тип носія.Так як ми тут, щоб створити завантажувальний USB, просто натисніть на кнопку USB пристрою.Крок 4: Виберіть флешку з випадаючого списку та натисніть кнопку Почати копіювання. Будьте впевнені, що Ви вибрали правильний диск USB,так як цей інструмент форматує вибраний USB диск перед копіюванням Windows 7 інсталяційних файлів на USB.

Крок 5: Windows 7 USB / DVD інструмент займе кілька хвилин, щоб завершити процедуру.

Крок 6: Ось і все,що Ви зробили завантажувальний Windows 7 USB. Перезавантажте вашу машину і почніть установку Windows 7 (Windows 7 процедура установки).Якщо у вас виникли питання по підготовці завантажувального USB за допомогою Windows 7 USB / DVD Download Tool, ми рекомендуємо вам слідувати нашому 100% працює керівництва як встановити Windows 7 з USB.
[share-locker locker_id=»488514872b6c2fdc6? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]