Microsoft Windows Installer 4.5.6001.22133 Beta. - все про комп'ютери


Установка програми Microsoft Windows Installer і налаштування служби.Новий випуск мульти-пакету введений у Windows Installer 4.5 дозволяє створювати єдиний інсталятор Windows з окремих пакетів.В результаті, розробники тепер можуть розділити свою продукцію в кілька пакетів, які можуть бути складені і збережені у Windows Installer.


Microsoft Windows Installer відображає хід виконання установки в цьому вікні.Після завершення установки Microsoft Windows Installer вам буде запропоновано перезавантажити комп'ютер.Типовим прикладом цього установка мов конкретних продуктів у два пакети, одна мова нейтральний World Wide пакет і одну мову конкретних пакетів.
Підтримка Multi-транзакції пакета здійснюється з допомогою нових API-інтерфейсів MsiBeginTransaction, MsiEndTransaction, і MsiJoinTransaction.
Сздание цієї підтримки мульти-пакету Windows Installer формалізує ролі Chainer в установці додатків і стека.
Windows Installer 4.5 додає нові MsiEmbeddedUI і MsiEmbeddedChainer таблиці для підтримки вкладених файлів, які раніше мали бути зовнішніми по відношенню до MSI. Особливості ці вкладень, те, що раніше був тільки зовнішній код тепер можна посилатися на інтеграцію Windows точки призначених для одного пакета інсталятора Windows.
За допомогою Microsoft Windows Installer розробники зможуть легко створювати продукти, які зроблені з декількох окремих пакетів.Що нового в цій версії Microsoft Windows Installer:
•Патч секвенсор підвищення продуктивності
•MsiLogging і MsiLogFileLocation властивостей, підтримуваних низькі рівні
•Налаштування програми підтримка міграції через MSIARPSETTINGSIDENTIFIER
•Оновлена автоматизація підтримки з Installer.ProductCode, Installer.CreateAdvertiseScript, Installer.AdvertiseScript, Installer.ProductInfoFromScript, Installer.ProductElevated, і Installer.ProvideAssembly
•RemoveExistingProducts перехід на UILevel
•Тип повідомлення INSTALLMESSAGE_FILESINUSE мають заголовки вікон
Windows Installer використовує папці % Temp% і буде працювати, якщо % Temp% папка навіть в зашифрованому вигляді.
•Включати кнопку «Огляд» в управлінні SelectionTree тільки тоді, коли функція є в Directory_ колонці
•Включити основний інтерфейс для перегляду тексту на мову нейтральних пакетів
Невидимий / вимкнути кнопку скасування дозволяє користувачу відмінити діалог автором інтерфейсу
•Рекламні щити відображаються тільки під час виконання скрипта, не під час генерації скрипта
•Змінити PathEdit управління і відповісти на продовження скидання.


Скачати БЕЗКОШТОВНО Microsoft Windows Installer можна за наступним посиланням :


http://letitbit.net/download/77102.7ab2d76715a64d49cf3dc1825281/WindowsInstaller-KB893803-v2-x86.exe.htmlP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.