Вкладка Tab Sugar для Chrome. - все про комп'ютериFirefox Panorama нова особливість браузера Firefox 4, який пропонує різні способи управління вкладки в браузері. Серед особливостей є варіанти груп вкладок, відображення всіх відкритих вкладок на одному екрані і відображати тільки вибрані набори вкладок TabBar браузера. Tab Sugar основна особливість Firefox 4 тепер є і в Google Chrome. Вона ще знаходиться в альфа розвитку, але вона пропонує вражаючий набір функцій.Розширення Tab Sugar додає нову кнопку на панель адреси Chrome . Натисніть на кнопку відкривається огляд сторінки, яка відображає ескізи всіх відкритих веб-сайтів у браузері. Розмір thubmnails може бути збільшений або зменшений шляхом зміни розміру області відображення.


Мабуть, найбільш цікавим варіантом є створення нових груп з допомогою перетягування вкладок. Новий формат зберігається відразу після кожної дії. Вкладка Tab Sugar Chrome відрізняється від Firefox Panorama . Вкладки, які переїхали в групи не видаляються з активного TabBar. Вони залишаються там.Вкладка Tabsugar.


Існує також одне ядро групи, яка є активною групою для цього вікна. Інші групи вкладки автоматично відкриваються в нових вікнах.Це зменшує функціональність розширення зовсім небагато, якщо користувачі звикли одночасно працювати з декількома вікнами браузера Chrome.


розширення деколи виникають проблеми відображення збережених груп вкладок при наступному перезавантаженні веб-браузера. Це може бути пов'язано з версією Chrome Dev ,розширення не було випробувано на цій версії Chrome. Користувачі Chrome, які хочуть спробувати можуть завантажити розширення за посиланням Tab Sugar (alpha version). Всім іншим віддають перевагу чекати, поки вийде стабільна збірка розширення, тому що немає нічого гіршого, ніж відновлювати вкладки, які не відображаються через розширення.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.