Як відключити пароль при вході в Windows 10 - все про комп'ютериБувають такі моменти, коли потрібна миттєва завантаження комп'ютера, а введення пароля уповільнює процес. Відключений пароль, дає можливість економити власний час і не запам'ятовувати паролі, це зручно, коли доводиться включати свій ПК кілька разів в день. Але при цьому не варто забувати, що комп'ютер стане незахищеним, а особиста інформація може стати загальнодоступною. Для тих, кому набридли постійні запити системи ввести пароль, для щасливих володарів Windows 10, які ще не знаю як прибрати цю функцію, пропонуємо кілька простих методів відключення пароля на своєму ПК.Зміст • 1 Як можна прибрати пароль?


 • 2 Відключення через netplwiz


 • 3 Відключення через реєстр

 • Як можна прибрати пароль?


  Пароль на комп'ютері забезпечує захист даних: користувач може бути впевнений, що його документи і облікові записи будуть недоступні третім особам. Але якщо комп'ютер знаходиться вдома і ви єдиний користувач, то потреба в такий захист відсутній, і його відключають для економії часу. Найчастіше пароль ставлять, щоб зберігати в секретності документи або ж, захистити дітей. Якщо ви єдиний власник домашнього ПК і не бачите причин захищати свою інформацію, можна сміливо відключати пароль. Пропонуємо дізнатися найпростіші способи, як можна це зробити в ОС Windows 10.


  Це цікаво: за статистикою, 40% користувачів використовують паролі, які можна вгадати автоматично. Сайт SplashData опублікував рейтинг найпопулярніших паролів користувачів. У 2014 році на першому місці виявився «123456», на другому «password», а третє місце займає — «12345».


  Відключення через netplwiz


  Отже, розглянемо покроково спосіб, який дозволить простіше всього прибрати пароль зі свого Windows 10.


  Крок 1. Натискаємо клавіші Win (клавіша зі значком Windows) R, з'являється діалогове вікно, куди вводимо Netplwiz і натискаємо Enter.


  В відкрилася утиліті «Виконати» необхідно ввести Netplwiz


  Крок 2. На екрані з'являється діалогове вікно «Облікові записи користувачів», потрібно вибирати обліковий запис, знаходимо функцію «Вимагати введення імені користувача і пароля» прибираємо позначку і натискаємо «Застосувати».


  У цьому вікні потрібно прибрати значок біля напису «Вимагати введення імені користувача і пароля»


  Крок 3. У діалоговому вікні «Автоматичний вхід в систему», де потрібно ввести пароль від ПК у графі «Пароль» та «Підтвердження», вводимо пароль, далі натискаємо «Ok».


  У цьому вікні слід ввести свій пароль у відповідні рядки, після чого запит пароля системою буде відключений


  Щоб перевірити, чи достатньо перезавантажити систему або знову відкрити «Облікові записи користувачів» і перевірити наявність галочки біля «Вимагати введення імені користувача і пароля».


  Якщо біля «Вимагати введення імені користувача і пароля» не стоїть позначка, що означає відключити пароль вийшло


  Це цікаво: паролі використовували навіть на самих перших комп'ютерах. На що з'явилася відкритій системі в 1961 році CTSS від MIT, відправляла пароль команда LOGIN.


  Відключення через реєстр


  Вище був описаний найбільш простий метод, який допоможе в налаштуванні автоматичного входу, якщо з якоїсь причини він не підходить, пропонуємо ознайомитися з ще одним способом.Крок 1. Набираємо вже знайомі клавіші Win (клавіша зі значком Windows) R, далі слід ввести regedit і натиснути Enter.


  У полі «відкрити» вводимо команду «Regedit»


  Крок 2. Переходимо за адресою: HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon.


  Якщо правильно пройти за вказаною адресою, відкриється редактор реєстру, з яким далі продовжимо працювати


  Крок 3. Вибираємо DefaultUserName двічі клацаємо, з'являється діалогове вікно, перевіряємо наявність облікового запису, після чого потрібно натиснути «Ок».


  Це вікно з'являється після вибору DefaultUserName у вікні реєстру


  Крок 4. В цьому ж редакторі знаходимо DefaultPassword. Якщо його немає — не проблема. Клацаємо на порожній простір редактора правою кнопкою миші, вибираємо «Створити» і «Строковий параметр» (String Value). Його потрібно перейменувати в DefaultPassword і ввести пароль у графу «Значення» (Value data), далі натискаємо «Ок».


  Це вікно з'являється після створення чи відкриття параметра DefaultPassword, де потрібно ввести пароль на комп'ютер


  Крок 5. Останній крок, в якому включаємо автоматичний вхід в систему. У конструкторі вибираємо запис «AutoAdminLogon», у вікні, у графі «Value data» змінюємо значення з 0 до 1.


  Вікно з'явиться, після вибору AutoAdminLogon, тут потрібно змінити 0 на 1, після чого пароль буде успішно відключений


  Отже, всі дії виконані, щоб перевірити чи все вийшло, досить перезавантажити Windows.


  Зважившись прибрати пароль зі свого ПК, будьте впевнені в тому, що це не завдасть шкоди безпеці персональних даних. Як можна помітити по інструкції, простіше та зручніше використовувати перший варіант, але головне в цій справі — уважність та чітке дотримання інструкцій.