Як придбати програму для очищення реєстру. - все про комп'ютериПерш ніж купувати програму Registry cleaners та інші сильно сприяють програми очищення реєстру, прочитайте цю статтю. Купівля неправильного програмного забезпечення очищення реєстру може завдати шкоди вашому комп'ютеру або бути порожньою тратою грошей.


Більшість сайтів пропонують програми очищення реєстру в якості огляду і ставляться упереджено на користь продукту,за який платять високі комісійні з продажу власнику сайту. Багато очисники реєстру «scareware», створюють тривогу з приводу питань, вони нешкідливі для того, щоб заохочувати покупку і неефективність при вирішенні серйозних проблем з реєстром.
Ця стаття пояснює, що таке очищення реєстру ,а так же я розповім вам, чому краще вибрати продукт, який вже багато років на ринку, хоча він рідко, перебувати на сайтів огляду у верхній сходинці програм очищення реєстру.Що таке реєстр?
Реєстр являє собою базу даних, де Windows зберігає важливу інформацію про апаратне і програмне забезпечення вашого комп'ютера, а також переваг користувача та інші параметри. Це прикрий факт життя ПК з Windows про те, що більшість комп'ютерів зберігають всю цю інформацію,і чим більше надлишкових даних залишається і накопичується в базі даних реєстру,то більше й витрачатися простору і збільшується час, що витрачається на доступ до основних даними.
Дані реєстру можуть стати недійсними по ряду причин, таких як зміни, які вносяться у файли на диску, без відповідних змін, які вносяться до реєстру. В деяких випадках ці неправильні дані можуть призвести до збоїв системи і інших несправностей. По більшій частині, викликані проблеми не супроводжуються реєстром і трохи даремно витрачають дисковий простір і поступове уповільнення роботи системи.Що таке чистий реєстр ?
Найбільш ефективним способом боротьби з поступовим погіршенням продуктивності – очистити жорсткий диск і перевстановити Windows. Але це вимагає часу і може бути багато неприємностей. З-за цього, розробники програмного забезпечення створили інструмент ,який називається очищення реєстру , які можуть очищати і відновлювати реєстр і комп'ютер починає працювати як новий знову без необхідності виконувати резервне копіювання всіх даних і перевстановлювати операційну систему.
Кращі очисники реєстру роблять свою роботу добре, але є багато продуктів на ринку, які були створені тільки що б брати гроші від людей, які не знають достатньо про комп'ютерах, і щоб знати, що вони шахраї . Ці продукти є неефективними проти серйозних помилок реєстру, але на дисплеї з'являються тривожні попередження про порівняно незначних питаннях і вимагають негайної покупки, перш ніж вони будуть ремонтувати неприємності.
На іншому полюсі — є програми для очищення реєстру розроблені любителями програмістами, які можуть бути занадто агресивними і в кінцевому підсумку видалять життєво важливу інформацію і завдадуть шкоди комп'ютеру. Так як же вибрати кращу програму для очищення реєстру ?Уникайте огляди сайтів про програми очищення реєстру.
Всупереч очікуванням, ви не отримаєте надійні поради, відвідавши огляд сайту про продукти очищення реєстру. Очисники реєстру — прибутковий тип програмного забезпечення для власників веб-сайтів, щоб просунути їх. Ви можете завантажити пробну версію, яка повідомляє тривожну інформацію про те, що воно виявило величезна кількість помилок в реєстрі. Потім ви повинні заплатити за активацію коду, щоб отримати програмне забезпечення, щоб виправити помилки. Якщо користувач не знає серйозна помилка, або як це виправити вручну, швидше за все, вони будуть платити. Це легкі гроші!
Майже всі популярні сайти, які я виявив, при пошуку «краще програмне забезпечення для очищення реєстру » і подібні терміни зміщені на користь продуктів, які платять високі комісійні — до 70% — з кожного продажу. Ці продукти є бідним співвідношенням ціни і якості, тому що вони «scareware» — програми розроблені, щоб просто знайти достатньо «проблеми», щоб налякати користувача, і який в результаті купить ліцензію. Вони нічого не виграли від кількох років розробок, необхідних для створення безпечного, але ефективного і корисного продукту.
Як правило, якщо сайт не містить нічого, крім відгуків про програму очищення реєстру , або не включає в себе давні огляди , топ продуктів продажу програм для очищення реєстру, його рекомендації, ймовірно, упереджені. Registry Mechanic рідко займає верхню сходинку рекомендованих програм очищення реєстру на цих упереджених сайтах огляду, тому що його розробник, компанія PC Tools, не пропонує такі щедрі стимули для просування їх продукту.На що звернути увагу при покупці програми очищення реєстру.
Хороша програма для очищення реєстру повинна ретельно і достатнім чином очистити реєстр, щоб була видна різниця в продуктивності вашого комп'ютера. Але вона повинна також бути обережною , щоб уникнути видалення даних, які необхідні системі, тому що це може зруйнувати систему і стати причиною серйозних помилок, або зробити ОС Windows не завантажується .
Я випробував багато очисники реєстру протягом багатьох років і вони завдали шкоди моїй тестовій системі кілька разів. Провідні комерційні продукти тепер досить добре протестовані,так що вони можуть вважатися безпечними. Але навіть неупереджений огляд джерел, таких як відгуки комп'ютерних журналів може іноді зробити погані рекомендації.
З-за ризику видалення необхідної інформації, більшість очисників реєстру тепер включають резервне копіювання об'єкта, які можуть зробити копію реєстру, перш ніж вона буде видалена. Багато хто навіть роблять точку відновлення системи перед внесенням змін до реєстру. Це суттєві риси програм очищення реєстру . Але майте на увазі, що обидва ці типи резервного копіювання для Windows вимагають зробити це, щоб можна було відновити з резервної копії, і надмірно агресивні програми для очищення реєстру можуть легко зробити систему непрацездатною.Пошук кращих програм для очищення реєстру
Єдиний спосіб, щоб дійсно дізнатися, що є кращим Registry Cleaner, це отримати зворотній зв'язок від великої кількості реальних користувачів. Тому я усвідомлюю відповідальність рекомендувати продукти, які є безпечними, а також ефективними.Мої рекомендації
Не всі програми очищення реєстру careware безпечні і надійні. Тим не менш, є одна програма для очищення реєстру , яку я рекомендував протягом декількох років, і яка фактично призвела до позитивних відгуків від людей, яким я його рекомендував.Registry Mechanic 10.0.1.142: популярний і давній продукт, який завжди отримує хороші відгуки. Чому ви повинні довіряти моїм рекомендаціям більше, ніж рекомендацій на інших сайтах в Інтернеті? Про це Ви можете дізнатися переглянувши сторінки сайту та відгуки користувачів .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.