Віртуальна клавіатура для Google Chrome . - все про комп'ютериВіртуальна клавіатура забезпечує дві основні переваги в порівнянні з апаратною клавіатурою. По-перше, вона підриває клавіатурних шпигунів, які б ключі не ввели при натисканні на них, і друге вона може запропонувати більш швидкий доступ до спеціальних символів, особливо з інших розкладок клавіатури.Прикладом може служити англійська користувач, який повинен написати німецьку літеру o. Звичайно, користувач може натиснути комбінацію Alt 0246 на цифровий клавіатурі, щоб написати цей лист, але тільки якщо відомий код, і якщо він не використовується.


Віртуальна клавіатура є розширенням Google Chrome, яка пропонує тільки вигоди. Розширення підтримує широкий спектр різних розкладок клавіатури, в тому числі за замовчуванням англійської клавіатури,а так само німецьку, французьку, іспанську, грецьку, російську. Розширення підтримує більше 80 різних макетів.Віртуальна клавіатура.Віртуальна клавіатура автоматично відображається на кожній веб-сторінці, яка відображає хоча б одну текстову форму. Віртуальна клавіатура не зможе працювати на Secure (HTTPS) сайтах, які серйозно обмежують себе від клавіатурних шпигунів. Можна очікувати, доповнення, яке б працювало на захищених сайтах, а також, враховуючи, що ті часто стають головною мішенню нападників.


Після встановлення розширення доступна англійська розкладка клавіатури. Користувачам Chrome можна використовувати варіанти додавання макетів для програми, перемикатися між ними на веб-сторінках.Можна перемикатися між розкладками в заголовку, або натиснувши Ctrl-Q.Відсутність підтримки HTTPS сайтів робить її менш корисною точки зору безпеки. Тим не менш корисно для користувачів, які потрібно вводити символи з інших мов регулярно в веб-браузері.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.