Вихід Cortana Skills Kit затримується - все про комп'ютери


Microsoft відклала випуск своїх інструментів для підключення інших сервісів до віртуального помічника Cortana, що може призвести до того, що він втратить свою актуальність у переповненій індустрії. Технічний титан презентував Cortana Skills Kit у грудні минулого року, заявивши, що він буде випущений для користувачів в лютому.


Як зазначив спостерігач Microsoft Бред Сэмс у своєму Twitter, компанія Microsoft пропустила цей строк, а набір навичок залишається заблокованим у приватній бета-версії з обраною групою партнерів. Microsoft не пояснила затримку, заявивши при цьому, що комплект скоро з'явиться.


Skills Kit дуже важливий для Microsoft на ринку віртуальних помічників, оскільки Cortana конкурує з такими компаніями, як Apple Siri і Alexa.


За словами аналітика IDC Джонатана Гау, відстрочка доступності Cortana Skills Kit не є катастрофою. Хоча стороння інтеграція є ключовою частиною майбутнього Cortana, він не думає, що короткочасна затримка призведе до краху віртуального помічника Microsoft. «Складність у тому, що з кожним днем ??вони трохи відстають від Amazon, — сказав Гау.


За словами Microsoft, розробникам легко переносити навички Alexa, які вони створили для віртуального помічника Amazon в компанії Cortana. Якщо це так, то рання інтеграція Amazon може виявитися не такою масовою, якщо розробники захочуть перенести свої навички.


У грудні Microsoft повідомила, що кілька партнерів розробляють комплект Cortana Skills Kit, включаючи Capital One, Expedia, Knowmail і TalkLocal. Не зрозуміло поки, чи приєднались до цієї програми інші компанії.Відстрочка може бути частково пов'язана з оновленням Windows 10 Creators Update, основним оновленням самої останньої операційної системи від Microsoft, яка, схоже, закінчується. Cortana була оновлена ??незалежно від Windows в минулому, але, можливо, команда, що працює з віртуальним помічником, більше приділяє увагу забезпеченню якості майбутнього оновлення ОС.